69. Tavaszi Aukció
Klie Zoltán (1897-1992) Napkelte Tihanyban
23

Klie Zoltán (1897-1992)

Napkelte Tihanyban

Olaj, vászon, 80,5 x 100,5 cm
Jelezve jobbra lent: Klie
Kikiáltási ár: 3 400 000 Ft
Becsérték: 5 000 000 - 8 000 000 Ft

  • Haas Galéria: Merítés a KUT-ból VII. – Klie Zoltán emlékkiállítása, 2003. október 18. – november 15.