72. Tavaszi aukció
K. Spányi Béla Naplemente
25

K. Spányi Béla (1852-1914)

Naplemente

Olaj, fa, 32 x 43,5 cm
Jelezve balra lent: Spányi B.
Kikiáltási ár: 360 000 Ft
Becsérték: 600 000 - 1 000 000 Ft