65. aukció (2020. december)
Munkácsy Mihály (1844-1900) Naplemente, 1873
146

Munkácsy Mihály (1844-1900)

Naplemente, 1873

Olaj, fa, 64,5x99,5 cm
Jelezve balra lent: M. Munkácsy
Kikiáltási ár: 50 000 000 Ft
Becsérték: 80 000 000 - 120 000 000 Ft