54. aukció
Vörös Géza (1897-1957) Napraforgó ablakban, 1931-33 között
76

Vörös Géza (1897-1957)

Napraforgó ablakban, 1931-33 között

Tempera, vászon, 99,5x39 cm
Jelezve jobbra lent: Vörös Géza
Kikiáltási ár: 3 600 000 Ft
Becsérték: 6 000 000 - 8 000 000 Ft

FELTEHETŐLEG KIÁLLÍTVA:‣ A Munkácsy-Céh V. reprezentatív kiállítása. Ernst Múzeum, Budapest, 1933. március, katalógus: 222.‣ Vörös Géza festőművész kiállítása.Alkotás Művészház, Budapest, 1944. március 5. – március 15.