Kortárs aukció 2019
Fajó János (1937-2018) Napraforgó (Párizsi sorozat), 1966-1967, Hátoldalon: Kompozíció (Cím nélkül), 2006
12

Fajó János (1937-2018)

Napraforgó (Párizsi sorozat), 1966-1967, Hátoldalon: Kompozíció (Cím nélkül), 2006

Olaj, vászon, 90,5x90,5 cm
Jelezve vakrámán: Fajó 1967. Napraforgó o.v. 90x90 cm
Kikiáltási ár: 1 600 000 Ft
Becsérték: 3 000 000 - 4 000 000 Ft

33

Fajó János (1937-2018)

Fonódás l., 1972

Kikiáltási ár: 1 000 000 Ft