43. aukció
Berény Róbert (1887-1953) Napsütéses villakert, 1928-1930 körül
81

Berény Róbert (1887-1953)

Napsütéses villakert, 1928-1930 körül

Olaj, vászon, 88,5x66 cm
Jelezve balra lent: Berény
Kikiáltási ár: 20 000 000 Ft
Becsérték: 35 000 000 - 50 000 000 Ft

152

Berény Róbert (1887-1953)

Kertes ház, 1906

Kikiáltási ár: 5 500 000 Ft