Időzített online grafikai aukció
Pleidell János
50

Pleidell János (1915-2007)

Napsütötte Balaton a Tihanyi apátsággal a háttérben, 1989

Akvarell, papír, 41 x 53,5 cm
Jelezve balra lent: Pleidell
Kikiáltási ár: 140 000 Ft
Becsérték: 240 000 - 360 000 Ft