53. aukció
Radák Eszter (1971-) Ne bámészkodj, bukszát előkészíteni, újabb alagútért perkálunk, 2014
61

Radák Eszter (1971-)

Ne bámészkodj, bukszát előkészíteni, újabb alagútért perkálunk, 2014

Olaj, vászon, 100x120 cm
Jelezve hátoldalon: Radák 2014
Kikiáltási ár: 340 000 Ft
Becsérték: 600 000 - 800 000 Ft