8. aukció
Czigány Dezső (1883-1938) Nevetős önarckép gitárral, 1914 körül
42

Czigány Dezső (1883-1938)

Nevetős önarckép gitárral, 1914 körül

Olaj, vászon, 100x80 cm
Jelezve jobbra lent: Czigány D
Kikiáltási ár: 1 200 000 Ft

157

Czigány Dezső (1883-1938)

Kettős női arckép, 1909

Kikiáltási ár: 1 200 000 Ft