12. Háború utáni és kortárs művek aukciója - I. rész
Bak Imre New York geometrizmus kortárs aukció
143

Bak Imre (1939-2022)

New York II., 1997

Akril, vászon, 70 x 50 cm
Jelezve hátoldalon: New York II Bak I 97
Kikiáltási ár: 2 200 000 Ft
Becsérték: 3 000 000 - 5 000 000 Ft

102

Bak Imre (1939-2022)

Gyökércsakra, 2012

Kikiáltási ár: 4 000 000 Ft