50. Jubileumi Aukció
Aba-Novák Vilmos gyár, New York
182

Aba-Novák Vilmos (1894-1941)

New York

Akvarell, papír kartonon, 45,5x59,5 cm
Jelezve jobbra lent: Aba Novák
Kikiáltási ár: 1 500 000 Ft
Becsérték: 2 500 000 - 3 200 000 Ft

11

Aba-Novák Vilmos (1894-1941)

Perugia, 1930

Kikiáltási ár: 7 000 000 Ft
206

Aba-Novák Vilmos (1894-1941)

Trattoria, 1929

Kikiáltási ár: 12 000 000 Ft