13. aukció
Patkó Károly aktok, Árkádia festészet
81

Patkó Károly (1895-1941)

Niobé (Niobidák), 1923

Olaj, vászon, 110x137 cm
Jelezve balra lent: Patkó 1923.
Kikiáltási ár: 10 000 000 Ft