56. aukció (2017 október)
Vaszary János Tata kert
57

Nők kertben, 1930-as évek

Olaj, vászon, 38x46 cm
Jelezve balra lent: Vaszary J.
Kikiáltási ár: 8 000 000 Ft
Becsérték: 12 000 000 - 16 000 000 Ft

Kiállítva és reprodukálva: Vaszary János magángyűjteményekben. Virág Judit Galéria, Budapest, 2015. március 28. – április 25. katalógus: szám nélkül

7

La Cigale

Kikiáltási ár: 120 000 Ft
37

Virágok, 1930-as évek

Kikiáltási ár: 6 000 000 Ft
167

Lányportré

Kikiáltási ár: 2 800 000 Ft