29. aukció
Gulácsy Lajos (1882-1932) Nő a rózsafánál (Rózsatő), 1912 körül
108

Gulácsy Lajos (1882-1932)

Nő a rózsafánál (Rózsatő), 1912 körül

Olaj, lemezpapír, 53x37cm
Jelezve jobbra középen: Gulácsy
Kikiáltási ár: 12 000 000 Ft

A hátlapon:-Völgyessy Ferenc tulajdonosi cédulája pecséttel és aláírással (képcím: Nő a rózsafánál);-Hidas László neve és címe kézírással illetve külön a kép adataival egy vignettán (képcím: Nő rózsafával); áthúzva a

141

Gulácsy Lajos (1882-1932)

Szőke nő, 1905 körül

Kikiáltási ár: 7 000 000 Ft
158

Gulácsy Lajos (1882-1932)

Vasárnap délután

Kikiáltási ár: 4 200 000 Ft