72. Tavaszi aukció
Vaszary János női portré École de Paris
11

Nő cigarettával

Olaj, vászon, 32 x 31,5 cm
Jelezve jobbra fent: Vaszary J.
Kikiáltási ár: 14 000 000 Ft
Becsérték: 20 000 000 - 30 000 000 Ft