61. aukció
Kádár Béla (1877-1956) Nő macskával, 1926 körül
96

Kádár Béla (1877-1956)

Nő macskával, 1926 körül

Olaj, vászon, 105x70 cm
Jelezve jobbra fent: Kádár Béla
Kikiáltási ár: 30 000 000 Ft
Becsérték: 50 000 000 - 70 000 000 Ft

68

Kádár Béla (1877-1956)

Mesetáj I.

Kikiáltási ár: 950 000 Ft
115

Kádár Béla (1877-1956)

Négy odaliszk

Kikiáltási ár: 280 000 Ft
133

Kádár Béla (1877-1956)

Akt csendélettel

Kikiáltási ár: 3 500 000 Ft
163

Kádár Béla (1877-1956)

Három jelenet

Kikiáltási ár: 240 000 Ft
192

Kádár Béla (1877-1956)

Csónakázás

Kikiáltási ár: 280 000 Ft