5. aukció
Korniss Dezső (1908-1984) Nő zsiráffal, 1955-60 körül
155

Korniss Dezső (1908-1984)

Nő zsiráffal, 1955-60 körül

Olaj, vászon, 70x100 cm
Kikiáltási ár: 2 500 000 Ft

26

Korniss Dezső (1908-1984)

Hommage á Bartók

Kikiáltási ár: 400 000 Ft
27

Korniss Dezső (1908-1984)

Lépegető

Kikiáltási ár: 500 000 Ft