69. Tavaszi Aukció
Czene Béla (1911-1999) Női akt, 1987
13

Czene Béla (1911-1999)

Női akt, 1987

Olaj, farost fán, 71 x 75 cm
Jelezve balra lent: Czene Béla. 1987.
Kikiáltási ár: 1 000 000 Ft
Becsérték: 2 000 000 - 3 000 000 Ft

92

Czene Béla (1911-1999)

Theokritosz versére, 1976

Kikiáltási ár: 800 000 Ft
134

Czene Béla (1911-1999)

Fekvő akt, 1976

Kikiáltási ár: 1 600 000 Ft