71. Aukció
Munkácsy Mihály (1844-1900) Női arckép (Guérinot építésznek ajánlva), 1878 körül
139

Munkácsy Mihály (1844-1900)

Női arckép (Guérinot építésznek ajánlva), 1878 körül

Olaj, fa, 33,5 x 24,5 cm
Jelezve balra lent: À mon ami Guerinot M de Munkácsy
Hátoldalon ceruzával készült vázlat egy műtermet ábrázoló kompozícióhoz nagyon hasonló a Pákh-gyűjtemény Műteremben Műteremben V. című képéhez
Kikiáltási ár: 32 000 000 Ft
Becsérték: 40 000 000 - 50 000 000 Ft