58. aukció
Márffy Ödön (1878-1959) Női portré, 1909-1911 között
179

Márffy Ödön (1878-1959)

Női portré, 1909-1911 között

Olaj, vászon, 65x54 cm
Jelezve jobbra fent: Márffy
Kikiáltási ár: 6 500 000 Ft
Becsérték: 8 000 000 - 12 000 000 Ft