2. Grafikai aukció
A. Tóth Sándor (1904-1980) Női portré, 1932
42

A. Tóth Sándor (1904-1980)

Női portré, 1932

Akvarell, tus, papír, 23,5 x 30,5 cm
Jelezve jobbra lent: Rsz 1932 ATS
Kikiáltási ár: 120 000 Ft
Becsérték: 300 000 - 400 000 Ft