71. Aukció
Medveczky Jenő (1902-1969) Női portré, 1938
7

Medveczky Jenő (1902-1969)

Női portré, 1938

Olaj, fa, 52,5 x 32,5 cm
Jelezve balra lent: Medveczky 938.
Kikiáltási ár: 220 000 Ft
Becsérték: 400 000 - 600 000 Ft