53. aukció
Ámos Imre (1907-1944) Nők a kertben, 1934
125

Ámos Imre (1907-1944)

Nők a kertben, 1934

Olaj, vászon, papírlemezen, 32,5x26 cm
Jelezve jobbra lent: Ámos 934
Kikiáltási ár: 1 500 000 Ft
Becsérték: 3 000 000 - 4 000 000 Ft

OEUVRE-JEGYZÉK: 32.‣ In.: Petényi Katalin: Ámos Imre. Corvina Kiadó, Budapest, 1982.
Proveniencia:‣ korábban a Gordon-Váradi gyűjteményben
Kiállítva:‣ Gordon Zsuzsa és dr. Váradi István magángyűjteménye.Szekszárdi Művészetek Há