53. aukció
Perlrott-Csaba Vilmos (1880-1955) Notre dame
42

Perlrott-Csaba Vilmos (1880-1955)

Notre dame

Olaj, vászon, 60,5x73 cm
Kikiáltási ár: 5 000 000 Ft
Becsérték: 9 000 000 - 12 000 000 Ft

22

Asztali csendélet

Kikiáltási ár: 1 500 000 Ft