72. Tavaszi aukció
Krizsán János Nagybánya ősz
23

Krizsán János (1866-1948)

November, 1931

Olaj, vászon, 82 x 71,5 cm
Jelezve balra lent: Krizsán J.
Jelezve hátoldalon: Krizsán János "november" Nagybánya 1931.
Kikiáltási ár: 1 400 000 Ft
Becsérték: 2 000 000 - 3 000 000 Ft

REPRODUKÁLVA:
– Kieselbach Gyűjtemény. Magyar festészet 1900-1945, Budapest, 1996, 226-227.o.

16

Krizsán János (1866-1948)

Kora tavasz

Kikiáltási ár: 850 000 Ft
125

Krizsán János (1866-1948)

Nagybánya télen

Kikiáltási ár: 450 000 Ft