11. aukció
Agricola Lídia (1914-1994) Nyár a mezőn
163

Agricola Lídia (1914-1994)

Nyár a mezőn

Olaj, vászon, 55x75 cm
Jelezve jobbra lent: Agricola L.
Kikiáltási ár: 220 000 Ft