45. aukció
Lotz Károly (1833-1904) Nyár allegóriája (Nyár), 1890-es évek
110

Lotz Károly (1833-1904)

Nyár allegóriája (Nyár), 1890-es évek

Olaj, vászon, 144x108 cm
Jelezve jobbra lent: f. Lotz
Kikiáltási ár: 7 500 000 Ft
Becsérték: 10 000 000 - 15 000 000 Ft

KIÁLLÍTVA: • Lotz Károly emlékkiállítása. Műcsarnok, Budapest, 1933. katalógus: 10, 16, vagy 48. számon