20. aukció
Ferenczy Károly (1862-1917) Nyári est (Ozsonna), 1904
64

Ferenczy Károly (1862-1917)

Nyári est (Ozsonna), 1904

Olaj, vászon, 102,5x135,5 cm
Kikiáltási ár: 16 000 000 Ft