6. Háború utáni és Kortárs művek aukciója
Aczél Ilona (1929-2000) Nyári hangulat, 1970-80-as évek
45

Aczél Ilona (1929-2000)

Nyári hangulat, 1970-80-as évek

Olaj, vászon, 90 x 120 cm
Jelzés nélkül, Hátoldalon felirat: Aczél Ilona 70-80-as évek Aczél Éva 2007.04.15
Kikiáltási ár: 480 000 Ft
Becsérték: 700 000 - 1 000 000 Ft