70. Őszi Aukció
Jávor Pál (1880-1923) Nyári verőfényben, 1910
190

Jávor Pál (1880-1923)

Nyári verőfényben, 1910

Olaj, vászon, 72 x 80 cm
Jelezve balra lent: Jávor
Kikiáltási ár: 1 000 000 Ft
Becsérték: 2 000 000 - 3 000 000 Ft