9. HÁBORÚ UTÁNI ÉS KORTÁRS MŰVEK AUKCIÓJA
Ef. Zámbó István (1950-) Nyílt levél az emberiséghez, 1985
25

Ef. Zámbó István (1950-)

Nyílt levél az emberiséghez, 1985

Olaj, MDF faroston, 63,5 x 28,5 cm
Jelezve balra lent: ef Zámbó 85.
Jelezve középen lent: 85
Kikiáltási ár: 500 000 Ft
Becsérték: 1 000 000 - 1 500 000 Ft