3. aukció
Mednyánszky László (1852-1919) Nyírfák között, 1907
26

Nyírfák között, 1907

Olaj, vászon, 110x140 cm
Jelezve jobbra lent: Mednyánszky 1907
Kikiáltási ár: 3 000 000 Ft