28. aukció
Ziffer Sándor (1880-1962) Nyugvó akt, 1913
72

Ziffer Sándor (1880-1962)

Nyugvó akt, 1913

Olaj, vászon, 94,5x127 cm
Jelezve jobbra lent: Ziffer Sándor 1913
Kikiáltási ár: 8 500 000 Ft

KIÁLLÍTÁS:-Országos Magyar Képzőművészeti Társulat, 1913–1914. évi Téli Kiállítás, Műcsarnok, Budapest, katalógus: 555.