56. aukció (2017 október)
Lotz Károly (1833-1904) Odaliszk (bajadere), 1880-as évek
95

Lotz Károly (1833-1904)

Odaliszk (bajadere), 1880-as évek

Olaj, vászon, 159x90,5 cm
Jelezve jobbra lent: f. Lotz. K.
Kikiáltási ár: 6 500 000 Ft
Becsérték: 8 000 000 - 12 000 000 Ft

Aukcionálva: Szent-György Céh, 1914. XXIII. árverés, 2658. tétel Reprodukálva: A Gyűjtő, 1915. június, 147. oldal

103

Lotz Károly (1833-1904)

Cséplés, 1857

Kikiáltási ár: 2 000 000 Ft