69. Tavaszi Aukció
Freytag Zoltán (1901-1983) Olasz kisváros kikötője vitorlással, 1930-as évek
15

Freytag Zoltán (1901-1983)

Olasz kisváros kikötője vitorlással, 1930-as évek

Olaj, vászon, 69 x 68,5 cm
Kikiáltási ár: 1 600 000 Ft
Becsérték: 3 000 000 - 5 000 000 Ft

  • egykor Dr. Vágó Pál gyűjteményében