11. HÁBORÚ UTÁNI ÉS KORTÁRS MŰVEK AUKCIÓJA
Hencze Tamás (1938-2018) Oltárkép, 1997
37

Hencze Tamás (1938-2018)

Oltárkép, 1997

Olaj, vászon, 250 x 350 cm
Kikiáltási ár: 6 000 000 Ft
Becsérték: 8 000 000 - 12 000 000 Ft

¦ Hencze Tamás – Retrospektív kiállítás. Műcsarnok, Budapest, 1997
¦ Hajdu István: Hencze Tamás. PolgArt Könyvkiadó Kft., Budapest, 2004, 169. és 185. oldal

4

Hencze Tamás (1938-2018)

Dinamikus struktúra, 1970

Kikiáltási ár: 1 000 000 Ft