Joseph Szabó kiállítás
Szabó, Joseph 1925-2010 Olvadás - eladó
43

Szabó, Joseph 1925-2010

Olvadás - eladó

Olaj, karton, 65 x 50 cm
Jelezve jobbra lent: J. Szabó