5. aukció
Tikos Albert (1815-1845) Olvasó gyermek
78

Tikos Albert (1815-1845)

Olvasó gyermek

Olaj, vászon, 59x53 cm
Jelezve jobbra lent: Tikos Albert 1843 (?)
Kikiáltási ár: 450 000 Ft