Időzített online grafikai aukció
Emőd Aurél
15

Emőd Aurél (1897-1958)

Olvasó lány

Akvarell, papír, 42,5 x 34,5 cm
Jelezve balra lent: Emőd
Kikiáltási ár: 280 000 Ft
Becsérték: 400 000 - 600 000 Ft