49. aukció
Tóth Menyhért (1904-1980) Olvasó nő
13

Tóth Menyhért (1904-1980)

Olvasó nő

Olaj, vászon, 60,5x80,5 cm
Jelezve jobbra lent: TM
Kikiáltási ár: 2 000 000 Ft
Becsérték: 3 000 000 - 4 000 000 Ft

FELTEHETŐLEG KIÁLLÍTVA: •Tóth Menyhért festőművész gyűjteményes kiállítása. Tornyai János Múzeum, Hódmezővásárhely, 1964. katalógus: 30. (Ülő asszony címmel)

49

Tóth Menyhért (1904-1980)

Csendélet kaktusszal

Kikiáltási ár: 750 000 Ft
103

Tóth Menyhért (1904-1980)

Virág vázában

Kikiáltási ár: 240 000 Ft
191

Tóth Menyhért (1904-1980)

Vitorlázók

Kikiáltási ár: 1 200 000 Ft
203

Tóth Menyhért (1904-1980)

Bikán ülő, 1959 körül

Kikiáltási ár: 1 200 000 Ft