20. aukció
Berény Róbert (1887-1953) Olvasó nő sakktáblával, 1927-28 körül
238

Berény Róbert (1887-1953)

Olvasó nő sakktáblával, 1927-28 körül

Olaj, vászon, 66,5x90 cm
Jelezve balra lent: Berény
Kikiáltási ár: 10 000 000 Ft

Kiállítva: A magyar festészet rejtőzködő csodái – Válogatás magyar magángyűjteményekből II., Mű-Terem Galéria, Budapest,2005. szeptember 10 – október 9.