55. aukció
Mikola András (1884-1970) Önarckép, 1908
154

Mikola András (1884-1970)

Önarckép, 1908

Olaj, vászon, 55,5x44 cm
Jelezve balra fent: Mikola. 908.
Kikiáltási ár: 1 700 000 Ft
Becsérték: 3 000 000 - 5 000 000 Ft