4. aukció
Kmetty János (1889-1975) Önarckép, 1914
21

Kmetty János (1889-1975)

Önarckép, 1914

Olaj, karton, 71x48,5 cm
Jelezve balra fent: Kmetty 1914
Kikiáltási ár: 1 800 000 Ft

22

Kmetty János (1889-1975)

Önarckép

Kikiáltási ár: 750 000 Ft