29. aukció
Tihanyi Lajos Önarckép
107

Tihanyi Lajos (1885-1938)

Önarckép, 1920

Olaj, vászon, 61x50 cm
Jelezve jobbra lent: LT 920, L Tihanyi
Kikiáltási ár: 22 000 000 Ft

PROVENIENCIA:-Mrs. Sonja Himler (Cambridge) tulajdonában (1936)KIÁLLÍTVA:-Stockholm, 1921-Lajos Tihanyi. Berlin, Galerie Ferdinand Möller, 1921. április – május, katalógus: 7.-Tihanyi oeuvres 1914–1925. Párizs, Sacre du Printemps, 19