21. aukció
Kmetty János (1889-1975) Önarckép, 1925 körül
32

Kmetty János (1889-1975)

Önarckép, 1925 körül

Olaj, vászon, 82,5x70 cm
Jelezve jobbra lent: Kmetty
Kikiáltási ár: 2 800 000 Ft

Aukcionálva: BÁV 39. aukció, 161. tétel

98

Kmetty János (1889-1975)

Mennybemenetel, 1913

Kikiáltási ár: 3 000 000 Ft