55. aukció
Derkovits Gyula (1894-1934) Önarckép, 1926
28

Derkovits Gyula (1894-1934)

Önarckép, 1926

Olaj, vászon, 48x40 cm
Jelezve jobbra fent: Derkovits
Kikiáltási ár: 5 000 000 Ft
Becsérték: 8 000 000 - 10 000 000 Ft

Oeuvre-jegyzék: 353.‣ In.: Körner Éva: Derkovits Gyula (második, átdolgozott kiadás). Corvina Kiadó, Budapest, 1971. Proveniencia‣ korábban a Dévényi-gyűjteményben Feltehetően kiállítva:‣ Nemzeti Szalon, Képzőművészek Új Társa

145

Derkovits Gyula (1894-1934)

Otthon II., 1928

Kikiáltási ár: 6 000 000 Ft