63. aukció
Rozsda Endre (1913-1999) Önarckép, 1941-1942
110

Rozsda Endre (1913-1999)

Önarckép, 1941-1942

Olaj, vászon, 46x38 cm
Jelezve jobbra lent: Rozsda
Kikiáltási ár: 2 000 000 Ft
Becsérték: 3 000 000 - 4 000 000 Ft

Proveniencia ¦ Provenance:

¦ az 1990-es évek közepéig-végéig a művész tulajdonában

146

Rozsda Endre (1913-1999)

Cím nélkül

Kikiáltási ár: 260 000 Ft
201

Rozsda Endre (1913-1999)

Mille soleils

Kikiáltási ár: 4 000 000 Ft