69. Tavaszi Aukció
Vaszary János Önarckép
6

Önarckép

Olaj, vászon papírlemezen, 40,5 x 32 cm
Jelezve jobbra fent: Vaszary
Kikiáltási ár: 1 800 000 Ft
Becsérték: 3 000 000 - 4 000 000 Ft

22

Dunakorzó

Kikiáltási ár: 2 400 000 Ft
42

Dunakorzó Budapesten, 1926

Kikiáltási ár: 65 000 000 Ft
78

Virágcsendélet

Kikiáltási ár: 550 000 Ft
132

Sárga kalapos hölgy

Kikiáltási ár: 10 000 000 Ft