Időzített online grafikai aukció
Frank Frigyes
18

Frank Frigyes (1890-1976)

Önarckép

Akvarell, papír, 50,5 x 39 cm
Jelezve jobbra lent: Frank Frigyes
Jelezve balra lent: Gyulának a viszontlátás örömére Frici
Kikiáltási ár: 280 000 Ft
Becsérték: 400 000 - 600 000 Ft