62. aukció
Ámos Imre (1907-1944) Önarckép angyallal, 1939
37

Ámos Imre (1907-1944)

Önarckép angyallal, 1939

Olaj, vászon, 64,5x52 cm
Jelezve jobbra lent: Ámos 1939
Kikiáltási ár: 3 000 000 Ft
Becsérték: 4 500 000 - 6 000 000 Ft

17

Ámos Imre (1907-1944)

Látomás, 1941

Kikiáltási ár: 800 000 Ft